• Ubytování Klatovy - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Klatovy - Switch to English   
  • Unterkunft Klatovy - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Klatovy - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Клaтoвы - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Klatovy
Klatovy - ilustračné foto

Villa Karolína ***
[ Ubytovanie Klatovy - Prášily 106 ] - Prášily

Villa Karolína

Penzión Villa Karolína je rodinný penzión, ktorý sa môže pochváliť príjemnou domácou atmosférou a peknou polohou na kľudnom mieste v obľúbenej rekreačnej obci Prášily. Penzión poskytuje ideálne zázemie pre trávenie Vašej relaxačné či aktívnej dovolenky na Šumave. Penzión Villa Karolína sa nachádza takmer v samotnom centre Prášil a je to najluxusnejšie ubytovacie priestor, ktorý sa v Prášiloch nachádza. Penzión Villa Karolína v Prášiloch ubytovanie.

ceny od 840,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťPrednášková sálaInformačná službaBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikoviaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternetNefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIEStolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIESauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIEWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIEReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZimné športyLetné športyTuristikaSpa & wellnessRomantickéVidiekPobyty s deťmiBusinessPríroda

Šumava ***
[ Ubytovanie Klatovy - Hojsova Stráž 68/69 ] - Železná Ruda

Šumava

Penzión Šumava v Železnej Rude sa nachádza na spoločnom oplotenom pozemku v pokojnej časti obce Hojsova Stráž, v nádhernom prostredí Šumavy v nadmorskej výške 900 m, neďaleko miest Železná Ruda a Nýrsko. Penzión Šumava v Železnej Rude ubytovanie. Penzión Šumava v Železnej Rude disponuje 4 apartmány, dva vždy na jednom poschodí. Každý apartmán penzióne Šumava v Železnej Rude tvorí obývacia izba s rozkladacou sedacou súpravou a TV, spálňa s tromi lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

ceny od 250,00 Kč
Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovLyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOÚschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Zber húbReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)

Hotel Annín ****
[ Ubytovanie Klatovy - Annín 1 ] - Dlouhá Ves

Hotel Annín

Hotel Annin sa nachádza v Dlouhé Vsi v tesnej blízkosti Kašperských Hôr. Hotel Annin v Dlouhé Vsi poskytuje pohodlné a príjemné ubytovanie. Hotel Annin v Dlhé Vsi ubytovanie:. Hotel Annin v Dlouhé Vsi ponúka ubytovanie v jednolôžkových až štvorlôžkových izbách. Izby sú obložené drevom a vkusnými látkami, nábytok z masívneho dreva. Izby sú vybavené antialergickými prikrývkami a vankúšmi, kúpeľňou so sprchovacím kútom, telefónom, trezorom, minibarom, TV so satelitným príjmom.

ceny od 1 330,00 Kč
Prednášková sálaInformačná službaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 250,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbRybolovJazda na koniWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Sporthotel Pekárna ***
[ Ubytovanie Klatovy - T. G. Masaryka 129 ] - Sušice

Sporthotel Pekárna

Šport hotel Pekárna sa nachádza v kráľovskom meste na Otave a to v Sušici. So svojím starobylým dievčenským menom sa rozkladá na samom začiatku Šumavy skutočná brána do vnútra šumavských lesov. Sport Hotel Pekárna ubytovanie v Sušici:. Ubytovacia kapacita Šport hotela Pekárna je celkom 50 lôžok v dvoch a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Štandardným vybavením je farebná televízia a vlastné sociálne zariadenie. Ubytovanie v Sušici Sport Hotel Pekárna Reštaurácia:.

ceny od 581,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 60TV miestnosťPrednášková sálaInformačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €),stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSquash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTelocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOÚschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNONočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIEZber húbJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIEKasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIEMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIEReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)

OREA Resort Horizont*** ***
[ Ubytovanie Klatovy - Špičák 126 ] - Železná Ruda

OREA Resort Horizont***

OREA Wellness Hotel Horizont v Železené Rude je moderný trojhviezdičkový hotel, ktorý je umiestnený uprostred lesov na horskej lúke a je z neho prekrásny výhľad na hrebeň západnej časti Šumavy. Hotel OREA Wellness Horizont v Železené Rude je ideálnym miestom pre rekreačné pobyty so širokou ponukou regeneračných a rehabilitačných služieb aj pre kongresovú turistiku. Hotel OREA Wellness Horizont v Železené Rude ubytovanie.

ceny od 2 270,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťVýťahBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOBezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Nefajčiarske prostredieCateringové službySprievodca, je poskytované zadarmo: ÁNOTaxiÚschovňa bicyklovZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIEFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIELyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIEStolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: NIEMinigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIESauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIESolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIEWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIEReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: NIEZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIELobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE

HOTEL KAŠPERK ****
[ Ubytovanie Klatovy - Náměstí 3 ] - Kašperské Hory

HOTEL KAŠPERK

Hotel Kašperk v Kašperských Horách je umiestnený v centre mestečka Kašperské Hory, v nadmorskej výške 730 mnm Jedná sa o malebné mestečko s bohatou históriou. Toto horské stredisko je centrom celoročné turistiky, ktoré sa rozkladá sa v blízkosti horného toku rieky Otavy. Hotel Kašperk v Kašperských Horách bol v roku 2008 kompletne zrekonštruovaný. Hotel Kašperk v Kašperských Horách ubytovanie. Hosťom hotela Kašperk v Kašperských Horách je k dispozícii 24 izieb s názvami typickými pre oblasť Šumavy.

ceny od 1 580,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 70TV miestnosťVýťahDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 300,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 40000 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZimné športyVodné športyLetné športyTuristikaSpa & wellnessRomantickéKongresyPobyty s deťmiLov rýbPríroda

Penzion St.Leonhard ***
[ Ubytovanie Klatovy - Chudenín-Uhliště 21 ] - Nýrsko

Penzion St.Leonhard

Leonhard sa nachádza v Nýrsku na západnom úpätí hlavného šumavského hrebeňa južne od Klatov smerom k nemeckej hranici. V penzióne je bar, terasa, krytý bazén, sú tu ustajnené kone. Penzión St. Leonhard v Nýrsku ubytovanie:. Penzión St. Leonhard v Nýrsku ponúka ubytovanie v izbách: 1 x jednolôžková, 11 x dvojlôžková možnosť prístelky, 2 x apartmán kuchyne, obývacia izba, spálňa, detská izba. Všetky izby a apartmány majú vlastné WC a sprchovací kút.

ceny od 520,00 Kč
TV miestnosťZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Obchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 120,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTelocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Požičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20000 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNONočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODivadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Zber húbJazda na koniPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)

Hotel Radešov **
[ Ubytovanie Klatovy - Rejštejn-Radešov 6 ] - Kašperské Hory

Hotel Radešov

Hotel Radešov v Kašperských Horách je rodinný hotel, ktorý nájdete v blízkosti mestečka Kašperské Hory a rieky Otavy. Okolie Kašperských Hôr patrí svojou krajinou a prírodou k najcennejším častiam Šumavy, je zahrnuté do chránených území Prírodný park Kasperske vrchovina. Hotel Radešov v Kašperských Horách ubytovanie. V Hoteli Radešov v Kašperských Horách sa pohodlne prespí až 50 návštevníkov. Ubytovanie je možné v dvojlôžkových až päťlôžkových izbách turistickej kategórie.

ceny od 280,00 Kč

Pension Böhmerwald ***
[ Ubytovanie Klatovy - U Řezné 378 ] - Železná Ruda

Pension Böhmerwald

Penzión Böhmerwald v Železnej Rude sa nachádza v centre mesta a návštevníci sa môžu spoľahnúť na pokojné ubytovanie v postrannej uličke. Najbližšie penzióne Böhmerwald v Železnej Rude na nich čaká mnoho cyklistických a turistických trás, upravených bežeckých stôp a kvalitných lyžiarskych areálov. Penzión Böhmerwald v Železnej Rude ubytovanie. Pension Böhmerwald v Železnej Rude disponuje jednolôžkovými až trojposteľovými izbami, v ktorých sa pohodlne vyspí až 57 osôb.

ceny od 800,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 25Zdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínÚschovňa bicyklovInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 6000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOAerobik, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNONočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbJazda na koniKasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Zimné športyLetné športyTuristikaSpa & wellnessKongresyPobyty s deťmiBusinessPríroda

Penzion U Kapličky ***
[ Ubytovanie Klatovy - Sklářská 188 ] - Železná Ruda

Penzion U Kapličky

Novo zrekonštruovaný rodinný penzión U Kaplicky sa nachádza v Železnej Rude v turisticky atraktívnej časti Šumavy. Penzion U Kaplicky v Železnej Rude je situovaný v pokojnej časti mesta, i cez to je jeho poloha výborne dostupná od samotného centra a služieb. Mesto je ideálnym východiskovým bodom pre letnú tak zimnú dovolenku. Penzión je plne vybavený všetkým čo je potrebné pre pokoj a pohodlie. Penzion U Kaplicky v Železnej Rude ubytovanie.

ceny od 790,00 Kč
TV miestnosťDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €),na izbeNefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: NIETelocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Požičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Zber húbJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Para, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIEReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Zimné športyLetné športyTuristikaRomantickéVidiekPobyty s deťmiLacné ubytovaniePríroda
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA